środa, 29 lipca 2015

Natulal lip color with lovely and GR

Cześć kochani !
Dziś przychodzę do was z recenzją dwóch (zupełnie różnych) produktów do ust, które złowiłam podczas ostatnich zakupów. Szukałam produktów dających naturalny efekt na ustach i nadają się do praktycznie każdego codziennego looku. Dzisiejszy test przejdą :
                                    Golden Rose Velvet Matte Lipstick w kolorze 02
Lovely Color Gel Tint w kolorze 3 

Tak prezentują się swatche obu produktów;
                                                         (po lewej GR, po prawej Lovely)
\
Golden Rose to śliczny przybrudzony róż który daje bardzo naturalny efekt na ustach. W rzeczywistości wygląda on jak lepsza wersja naszego naturalnego koloru ust. Jest to stuprocentowy matt. Jeśli chodzi o rozprowadzanie pomadki nie mam zastrzeżeń. Jest to pomadka, którą trudno zrobić sobie krzywdę. Podoba mi się sposób w jaki się zmywa. Z racji tego że kolor wtapia się w nasz naturalny kolor ust nie odcina się przy znikaniu z naszych ust. Nie musimy się więc martwić o to, że nasze usta wyglądają nieestetycznie z upływem czasu.
Nie sugerowałabym się wyglądem (kolorem) samej szminki bo wygląda zupełnie inaczej na swatchach. Z racji ceny velvet matte nie powinnyśmy oczekiwać kokosów. Produkt jednak jak najbardziej godny polecenia.
Tak prezentuje się pomadka na ustach:

Cema;11,90 zł

Jeśli chodzi o Lovely
Jest to tint więc oceniałam go zgodnie z jego przeznaczeniem czyli zabarwieniem ust. Nakładałam produkt na usta i po chwili ściągałam nadmiar wacikiem. Wygląda to następująco:
Po nałożeniu produktu:
Po ściągnięciu nadmiaru:
Kolor tintu zupełnie odbiega od tego co przedstawia opakowanie.
 Jednak efekt sam w sobie zły nie jest.
W rzeczywistości wygląda jak przygryzione naturalne usta- za co plus. Jednak tutaj na plusach się skończyło. Efekt jaki uzyskałam po nałożeniu drugiej warstwy mnie nie zadowolił:

Kolejna rzecz która pogrąża tint jest jego trwałość, z moich ust znikał niesamowicie szybko.
Jednak najgorszą rzeczą, przez którą produkt pożegnał się z moim uznaniem jest zapach. W moim odczuciu próbowano uzyskać zapach owocowy ale pachnie to jakby produkt był stary i bardzo chemiczny. 
Czy warty zakupu?
Ocenę pozostawiam wam.
Cena: ok.5,90 zł 

Jak wam się podobał dzisiejszy post? 
Komentujcie i obserwujcie mnie na google+ i instagramie, by być na bieżąco.
Buziaki :*
_____________________________________________________________________________


Hi ladies !
Today I'm gonna show you two productst to lips(absolutely different), which I've bought by the way my last shopping. I have been looking for products which may give me natural lip look  and they are suitable to most of my casual outfits. Thats my review of:
Golden Rose Velvet Matte Lipstick shade 02
Lovely Color Gel Tint shade 3

Here you have swatches
(on left GR, on right Lovely)

Golden Rose is pretty dirty pink colour which give really natural shade on lips. In real it looks like better version of your lips. Its true matt. Puting on lipstick is pretty easy. It is really difficul to make fail with this lipstick. I like the way of disapearing this lipstick from my lips. It isn't visible because of similarity to your lip color. You dont have to worry that your lips look unsightly with the passage of time. The color of lipstick looks a little bit different when we look at lipstick and when we do swatch.
I want recommend you this cheap GR lipsick.Price ;11,90zlWhat about Lovely?

I tested tint according to its purpose - to stain lips. I put on tint on my lips and then I use cosmetic swab and I removed excess. It looks like this:


Tint color isnt similar to that one of wrapping.
Result isn't bad. It looks like natural bitten lips-its advantage.
But it is only one advantage of this lovely thint.
Second layer didn't safisfy me:


Durability is pretty short. But the point is horrible smell of tint.
It smell really chemical and old.
Is it worth?

Price about 5,90zł


What is your opinion about products?
Forgive me all mistakes in writing.
Comment and follow me on google+ and instagram to be updated.
XOXO ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo miło że wpadłaś. Koniecznie zostaw coś po sobie, a jeśli mnie obserwujesz daj znać a na pewno wpadnę do Ciebie w wolnej chwili.